Róża na paznokciach

Czy na paznokciach można namalować różę? Oczywiście, wystarczy tylko trochę wprawy i ćwiczeń. Pokryj paznokcie białym lakierem do paznokci BelArte 12, a następnie przy pomocy czarnego (nr 18), czerwonego (nr 37) i zielonego (nr 8) linera, naszkicuj różę na paznokciu dokładnie tak, jak robimy to w przykładzie. Wiecej wzorów zobaczysz na kursie Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP!~

Paznokcie w kropki

Kropeczki na paznokciach to oryginalny efekt, który możesz uzyskać z zastosowaniem rapitografów BelArte. Linery i klasyczne lakiery nie dadzą Ci takich możliwości. Sama sprawdź, jak ciekawy efekt daje połączenie fioletowego lakieru podkładowego, białego lakieru, cyrkonii, i zwieńczenie lakierem BelArte!

Hologramy na paznokcie

Hologramy, inaczej sześcioboki lub sześciokąty, czy też plastry miodu, to ozdoby do paznokci o wyjątkowej popularności. Dzięki hologramom możesz stworzyć wyjątkowe wzorki na paznokcie, które przykują uwagę wszystkich dookoła. W paznokciach które prezentujemy, hologramowe ozdoby na paznokcie zostały umieszczone na mokry lakier do paznokci BelArte 18, a do tego umieściliśmy awangardową, asymetryczną linię french manicure w połączeniu z techniką przeciągania mokre w mokre. Ten i inne wzory na paznokcie zobaczysz na kursach w ASP.

AntyFrench

Antyfrench, czyli odwrócony french, to jeden z krzyków mody ostatniego lata. Asymetryczna czarna końcówka wykonana lakierem BelArte nr 18, pod różowym podkładem BelArte nr 60, daje rewelacyjny efekt!

Paznokcie slubne

Ślub to dzień, w którym każda kobieta chce wyglądać pięknie i mieć piękne paznokcie. Oto paznokcie ślubne w wykonaniu instruktorek ASP. Jedna z naszych propozycji paznokci ślubnych bazuje na klasycznym manicure francuskim z delikatnymi złotymi akcentami i kokardką, do zakupienia w sklepie BelArte.

Cyrkonie na paznokcie

Cyrkonie są podstawą w zdobieniu paznokci. W sprzedaży znajdziesz wiele produktów, znacznie różniących się jakością. Jednymi z najbardziej chwalonych na rynku cyrkonii są cyrkonie na paznokcie BelArte. Możesz je mocować na bezbarwnym lakierze szybkoschnącym BelArte, a także na specjalnym kleju do tipsów. Pamiętaj, że cyrkonie są dostępne w wielu rozmiarach, a te największe uchodzą za najbardziej efektowne!

Manicure francuski

Manicure francuski (lub po prostu french), jest jedną z podstawowych technik którą wykonuje się zdobienie paznokci. Paznokcie typu french charakteryzuje łatwo rozpoznawalna biała końcówka, która może być uformowana w jeden z wielu kształtów, choć podstawowym jest tzw. głęboki uśmiech. Paznokcie na których wykonano francuski manikiur pasują praktycznie do wszystkiego!

Paznokcie w kwiaty

Motywy kwiatowe na paznokciach, to jedne z najpopularniejszych technik zdobniczych. Co zrobić aby Twoje paznokcie stały się prawdziwymi dziełami sztuki? Możesz po prostu wybrać wiosenne lakiery (żółty, zielony, czerwony oraz brokat) i malować paznokcie krok po kroku jak my! Paznokcie z motywami kwiatowymi dają Ci bardzo wiele możliwości zdobniczych.