Hologramy na paznokcie

Hologramy, inaczej sześcioboki lub sześciokąty, czy też plastry miodu, to ozdoby do paznokci o wyjątkowej popularności. Dzięki hologramom możesz stworzyć wyjątkowe wzorki na paznokcie, które przykują uwagę wszystkich dookoła. W paznokciach które prezentujemy, hologramowe ozdoby na paznokcie zostały umieszczone na mokry lakier do paznokci BelArte 18, a do tego umieściliśmy awangardową, asymetryczną linię french manicure w połączeniu z techniką przeciągania mokre w mokre. Ten i inne wzory na paznokcie zobaczysz na kursach w ASP.

Paznokcie w kropki

Kropeczki na paznokciach to oryginalny efekt, który możesz uzyskać z zastosowaniem rapitografów BelArte. Linery i klasyczne lakiery nie dadzą Ci takich możliwości. Sama sprawdź, jak ciekawy efekt daje połączenie fioletowego lakieru podkładowego, białego lakieru, cyrkonii, i zwieńczenie lakierem BelArte!

Paznokcie w kwiaty

Motywy kwiatowe na paznokciach, to jedne z najpopularniejszych technik zdobniczych. Co zrobić aby Twoje paznokcie stały się prawdziwymi dziełami sztuki? Możesz po prostu wybrać wiosenne lakiery (żółty, zielony, czerwony oraz brokat) i malować paznokcie krok po kroku jak my! Paznokcie z motywami kwiatowymi dają Ci bardzo wiele możliwości zdobniczych.

Manicure francuski

Manicure francuski (lub po prostu french), jest jedną z podstawowych technik którą wykonuje się zdobienie paznokci. Paznokcie typu french charakteryzuje łatwo rozpoznawalna biała końcówka, która może być uformowana w jeden z wielu kształtów, choć podstawowym jest tzw. głęboki uśmiech. Paznokcie na których wykonano francuski manikiur pasują praktycznie do wszystkiego!

Cyrkonie na paznokcie

Cyrkonie są podstawą w zdobieniu paznokci. W sprzedaży znajdziesz wiele produktów, znacznie różniących się jakością. Jednymi z najbardziej chwalonych na rynku cyrkonii są cyrkonie na paznokcie BelArte. Możesz je mocować na bezbarwnym lakierze szybkoschnącym BelArte, a także na specjalnym kleju do tipsów. Pamiętaj, że cyrkonie są dostępne w wielu rozmiarach, a te największe uchodzą za najbardziej efektowne!

Paznokcie slubne

Ślub to dzień, w którym każda kobieta chce wyglądać pięknie i mieć piękne paznokcie. Oto paznokcie ślubne w wykonaniu instruktorek ASP. Jedna z naszych propozycji paznokci ślubnych bazuje na klasycznym manicure francuskim z delikatnymi złotymi akcentami i kokardką, do zakupienia w sklepie BelArte.

AntyFrench

Antyfrench, czyli odwrócony french, to jeden z krzyków mody ostatniego lata. Asymetryczna czarna końcówka wykonana lakierem BelArte nr 18, pod różowym podkładem BelArte nr 60, daje rewelacyjny efekt!

Róża na paznokciach

Czy na paznokciach można namalować różę? Oczywiście, wystarczy tylko trochę wprawy i ćwiczeń. Pokryj paznokcie białym lakierem do paznokci BelArte 12, a następnie przy pomocy czarnego (nr 18), czerwonego (nr 37) i zielonego (nr 8) linera, naszkicuj różę na paznokciu dokładnie tak, jak robimy to w przykładzie. Wiecej wzorów zobaczysz na kursie Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP!~